Iнститути громадського суспільства обрали склад говой Громадської ради при Донецькій ОДА

 

Iнститути громадського суспільства обрали склад говой Громадської ради при Донецькій ОДА




Інститути громадянського суспільства обрали склад нової Громадської ради при Донецькій ОДА

25 січня 2013 року у залі Слов'янського центра культури відбулися установчі збори Громадської Ради при Донецькій Обласній адміністрації. У заході прийняли участь 224 представника різних інститутів громадянського суспільства, які забажали стати членами новоутвореного консультативно-дорадчого органу.

Під час зборів була заслухана інформація в.о. голови Громадської Ради при Донецькій ОДА Редька В. В. про особливості її роботи у 2011-2012 роках. Перед громадськістю також виступив заступник голови – керівник апарату ДонОДА Фомін Вадим Валентинович, який у своїй промові поділився своїми думками про можливі варіанти співпраці між владою та громадськістю.

 Під час зборів, учасниками була підтримана пропозиція ініціативної групи щодо кількісного складу членів громадської ради, яка склала 60 осіб. Нових членів було обрано шляхом рейтингового голосування.

 


До складу Громадської Ради увійшли наступні представники інститутів громадянського суспільства:
1. Букалов Олександр Павлович, Громадська правозахисна організація «Донецький Меморіал»  
2. Гончаров Микола Михайлович, Донецька обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль-Єдність»
3. Бондаренко Сергій Васильович, ГО «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ»          
4. Алексєєнко Вадим Олексійович, Донецька міська громадська організація ветеранів-інвалідів війни в Афганістані «Захист»
5. Лаврик Ірина Валеріївна, Молодіжна громадська організація «Молодіжний рух МОДОС»
6. Землянкін Володимир Леонідович, Донецька обласна громадська правозахисна організація інвалідів «Феміда»     
7. Молоданова Олена Олександрівна, Молодіжна громадська організація Союз молодих інвалідів «Луч світла»
8. Саєвич Лариса Вітольдівна, Донецька обласна громадська організація «Фонд соціального захисту інвалідів та людей з вадами зору В. Смірнова»
9.  Баликін Іван Ігоревич, Донецька міська організація молодіжної громадської організація «Вільна молодь Донбасу»
10.  Захарченко Наталія Юріївна, ТРК "Юніон"
11.  Анопрієнко Олександр Якович, Рада ректорів вищих навчальних закладів Донецької області
12. Карпусь Ростислав Володимирович, Релігійна громада Пантелеймонівської парафії Донецької єпархії Української Православної Церкви и міста Донецьк    
13. Загоруйко Микола Миколайович, Місцева асоціація органів місцевого самоврядування
14.  Омельченко Наталія Олександрівна, Донецька обласна громадська організація «Спілка жінок м. Донецьк»     
15. Полякова Людмила Іванівна, Донецька обласна громадська організація «Асоціація родин загиблих шахтарів»
16. Келерман Юрій Юхимович, Голова Донецької обласної єврейської общини
17. Олійник Марія Василівна, Донецька обласна організація Всеукраїнської організації «Просвіта ім.. Т.Г. Шевченка»
18. Щедрин Юрій Володимирович, Донецька обласна організація «Нова генерація»
19. Баранчиков Валерій Володимирович, Міжнародна Спілка Козацьких Військ України та Зарубіжжя
20. Мхєян Сержик Єгорович, Харцизька міська організація Української спілки ветеранів Афганістану
21. Редько В’ячеслав Васильович, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація підтримки прогресивних реформ»     
22. Грібачов Іван Васильович, Київська районна організація ветеранів України м.Донецьк
23.  Проценко Олександра Іванівна, Представник Федерації грецьких товариству України
24. Остапчик Галина Петрівна, Донецька міська громадська організація культурно-просвітницьке товариство Білорусів «Неман»    
25. Баришніков Сергій Анатольович, Донецька обласна громадська організація «Центр політологічного аналізу та технологій»
26.  Кущ Ліна Володимирівна, Донецька обласна спілка журналістів України
27. Перелигіна Олена Володимирівна, Донецька міська громадська організація допомоги дітям-інвалідам та молодим інвалідам «Радуга»
28. Каракуц Андрій Миколайович, Донецька міська громадська організація «Центр міжнародної безпеки»
29. Лурсманішвілі Шавлегі Мурманович, Громадська організація «Спілка шахтарів-інвалідів і потерпілих Донецької області »
30. Мельник Анатолій Ярославович, Добропільський профком працівників агропромислового комплексу          
31. Помазан Віра Іванівна, Донецька обласна організація жінок «Спілка жінок України»   
32. Маловичко Сергій Павлович, Донецька обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України
33.  Штефан Микола Володимирович, Донецька обласна рада ветеранів
34. Кочуєв Валерій Іванович, Донецька міська організація «Агенція розвитку місцевого самоврядування»
35.  Луніна Олена Володимирівна, Харцизька міська громадська організація «Крок уперед»
36. Белякова Марія Андріївна, Громадська Будьоннівська районна організація ветеранів м. Донецька                 
37. Дингес Олександр Артурович, Донецьке обласне національно-культурне товариство німців «Відергебурт»
38.  Жмурин Вадим Олександрович, Спілка козацьких організацій України 
39. Стружко Євген Павлович, Донецька обласна організація всеукраїнської організації «Союз Чорнобиль України »
40. Лефтеров Василь Олександрович, Громадська організація «Асоціація психологів Донбасу»       41. Варакута Наталія Анатоліївна, Донецьке обласне культурно-просвітницьке товариство ромських жінок «Мірікля»     
42. Віткова Оксана Григорівна, Благодійна організація «Фонд Михайлівський»          
43. Забєля Максим Сергійович, Димитровська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони»
44. Сітнікова Валентина Іванівна, Донецька обласна благодійна організація милосердя «Джерело життя»          
45. Вовк Валентина Юріївна, Донецька міська молодіжна громадська організація «Центр соціальної реабілітації «ШколаЖИТТЯ»
46. Замдиханов Раміль Загірович, Релігійна громада мусульман «Нур» міста Донецьк
47. Журавльов Володимир Васильович, Донецька обласна екологічна організація «До чистих джерел»
48. Захаревич Ігор Володимирович, «Ресурсний центр Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Донецької області»
49. Авєрін Володимир Михайлович, Головний редактор газети «Вільне слово»
50.   Закревська Світлана Володимирівна, Донецька громадська організація «Альянс»
51.  Резниченко Тамара Петрівна, Костянтинівська районна організація ветеранів України
52.   Петров Артем Юрійович, Донецька обласна громадська організація «Наукова рада»
53.    Гузенко Ольга Олександрівна, Газета «Життя без обмежень»
54. Мішин Сергій Анатолійович, Громадська організація «Перший Донецький осавульський козацький кош ім. Б.Хмельницького»
55. Герцовський Олексій  Анатолійович, Благодійна організація «Фонд сприяння розвитку краєзнавства та культури «Садиба М.С.Цеховського»           
56. Тужарова Лариса Геннадіївна, Первинна профспілкова організація Публічного акціонерного товариства Ясинівський коксохімічний завод  
57. Альохіна Тетяна Миколаївна, Красноармійська міська громадська організація «Молодіжна організація Публічного акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське» та Благодійного фонду «Надія»          
58. Доронін Анатолій Васильович, Донецька обласна громадська організація «Всеукраїнська Спілка Радянських офіцерів»        
59. Пакіна Лариса Григорівна, Добропільська організація ветеранів      
60. Пічахчі Олексій Ігорович, Донецька обласна організація профспілки працівників машинобудування та металообробки України

Після оголошення результатів відбулися збори новообраних членів громадської ради, на яких було затверджено членів робочої групи з підготовки перших зборів Громадської ради. Орієнтовно воно пройде наприкінці лютого, де буде обраний голова та заступники, а також сформована структура консультативно-дорадчого органу.



Обновлен 30 янв 2013. Создан 29 янв 2013



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Besucherzahler russian women dating
счетчик посещений