26.09.2013 р. Володимир Землянкін та Ігор Захаревич взяли участь у роботі колегії ДонОДА

 
 

26.09.2013 р. Володимир Землянкін та Ігор Захаревич взяли участь у роботі колегії ДонОДА
У роботі колегії Донецької облдержадміністрації взяли участь голова Громадської ради Донецької облдержадміністрації Володимир Землянкін та голова комисії з питань соціальних та базових галузей економіки Громадської ради Донецької облдержадміністрації Ігор Захаревич.

Тарифи на послуги ЖКГ мають бути доступними для населення
На цьому наголосив глава області Андрій ШИШАЦЬКИЙ на засіданні колегії облдержадміністрації, де розглядалося питання про підготовку регіону до зимового періоду та виконання програми реформування житлово-комунальної сфери.
На початку кампанії з підготовки до зими були визначені чіткі терміни закінчення ремонтних робіт. Разом з тим, деякі міста і райони області йдуть з невеликим відставали від графіка. Проте, вважає губернатор, в цілому це не вплине на роботу підприємств ЖКГ під час холодів.
- Наше першочергове завдання – забезпечити людей теплом та іншими якісними комунальними послугами. На цьому наполягає і Президент України. Але для впровадження дієвих реформ на регіональному та місцевому рівнях часом не вистачає принциповості, а десь – і компетентності. Ми має докласти максимум зусиль, щоб реформа ЖКГ не зводилася лише до зміни табличок на управліннях комунгоспу, - наголосив Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
Наразі, в області триває процес визначення відповідального та ефективного власника житлового будинку та перехід на договірні взаємовідносини. Продовжується робота щодо залучення на ринок житлово-комунальних послуг підприємств приватної форми власності. На теперішній час налічується 84 таких підприємства, які обслуговують 36,2 % житла області (18,8 млн. м2).
Йде робота щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). З початку року створено 81 ОСББ або 23,4 % від запланованого на рік (346 одиниць). Загальна кількість ОСББ складає 2767. Ними утримуються 3089 житлових будинків. Найбільшу кількість ОСББ створено у містах Добропіллі – 166, Макіївці – 686, Новогродівці – 91, Селидовому – 121, Сніжному – 143, Харцизьку – 127. Низькі темпи створення таких об’єднань в Авдіївці – 17, Горлівці – 41, Дебальцевому – 16, Маріуполі – 65, Ясинуватій – 26.
Для Донецької області передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на капітальний ремонт систем централізованого водопостачання та водовідведення в сумі майже 200 мільйонів гривень. Загальна сума коштів по регіону складає 205 мільйонів 857 тисяч гривень, з них 199 мільйонів 995 тисяч – за рахунок коштів держбюджету та 5 мільйонів 861 тисяча – за рахунок місцевих бюджетів. Реалізація заходів субвенції дозволить покращити якість питної води, яка надається споживачам, і якість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах регіону.
Крім того, доповідаючи про стан готовності регіону до зими, віце-губернатор Валерій ЛУКАШЕНКО зазначив, що в цілому жилого-комунальне господарство регіону готове до роботи в осінньо-зимовий період на 100 відсотків. Ігор Захаревич, голова "Спілки власників житла Донецької області", також взяв участь у роботі колегії Донецької ОДА.
На колегії також зазначалось, що ремонтні роботи з підготовки обладнання електростанцій і теплових мереж та їх ефективної роботи в опалювальний період виконані. На Вуглегірської ТЕС, яка постраждала внаслідок пожежі, тривають відновлювальні роботи.
У Світлодарську з 15 жовтня почне працювати котельня, яка забезпечить містян теплом та горяною водою, але, зазначив губернатор, є певні проблеми з формуванням тарифів для жителів цього міста. Андрій ШИШАЦЬКИЙ зазначив, що вже звернувся до Кабінету Міністрів України з клопотанням про те щоб ціна на тепло для світлодарців залишалася такою ж як і у минулому році, коли місто опалювала теплоелектростанція.
- Тарифи на комунальні послуги для населення мають бути стабільними і такими, що їх можуть сплачувати люди. Це позиція Президента, і така ж позиція у облдержадміністрації, - резюмував губернатор.Создан 10 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Besucherzahler russian women dating
счетчик посещений